Головна Місто На коронавірус захворів курсант Житомирського військового інституту

На коронавірус захворів курсант Житомирського військового інституту

215
0

У курсанта Житомирського військового інституту лабораторно підтвердили захворювання на COVID-19.

Про це повідомили у пресслужбі командування Медичних сил Збройних Сил України.

«З 8 квітня курсант знаходився на ізоляції у зв’язку перебуванням у контакті з хворою особою. 14 квітня його госпіталізовано до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю. Стан здоров’я задовільний», – зазначили у пресслужбі.

Наразі він перебуває в інфекційному відділенні Житомирського військового шпиталю. Захворювання протікає безсимптомно. Температура в межах норми. Кашель також відсутній.

Керівництво навчального закладу встановлює усіх контактних осіб курсанта. Вони будуть ізольовані.

У навчальному закладі повідомили, що курсант військової служби за контрактом, який проживав зі своєю родиною за межами інституту, контактував з мамою, у якої було діагностовано захворювання на коронавірус. Після отримання цієї інформації, військовослужбовець був негайно ізольований.

«14 квітня було лабораторно підтверджено, що у нього виявлено вірус COVID-19. У той же день, військовослужбовця госпіталізовано до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю, де йому надається уся необхідна медична допомога. Всі курсанти, які контактували з даним військовослужбовцем, з 8 квітня ізольовані, знаходяться під наглядом медичних фахівців та не мають ознак захворювання», – повідомили в Житомирському військовому інституті.

У військовому інституті повідомляють, що вжили усі необхідні заходи щодо недопущення розповсюдження вірусної інфекції серед особового складу.

Читайте також: У Житомирі вже 23 випадки коронавірусу, один пацієнт на апараті ШВЛ.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here