Home Місто На купівлі квартири для дитини-сироти привласнили понад 150 тис. грн

На купівлі квартири для дитини-сироти привласнили понад 150 тис. грн

224

Чиновниці, 25-річному продавцю квартири та директорці експертного підприємства повідомили про підозру.

На купівлі квартири для дитини-сироти вони привласнили понад 150 тисяч гривень бюджетних коштів.

Про це повідомляють у прокуратурі Житомирської області.

Наразі розпочато досудове розслідування щодо зловживань під час придбання за бюджетні кошти квартири за цільовою Програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

За даними слідства, у конкурсі з придбання житла для соціально незахищеної категорії дітей, який проводила Новоград-Волинська міська рада у 2017 році, взяв участь 25-річний житель Києва, який запропонував свою однокімнатну квартиру.

Маючи злочинний умисел щодо заволодіння бюджетними коштами, за попередньою змовою з посадовицею Департаменту міської ради – головою засідання робочої групи, він запропонував придбати житло за завищеною ціною – 440 тисяч гривень. При цьому, згідно з проведеною під час розслідування експертизою, вартість квартири становить 288 тисяч гривень.

Чиновниця, зловживаючи службовим становищем, порушила принцип максимальної ефективності й результативності та умисно не встановила ринкову вартість пропозиції, внаслідок чого її визначили переможцем конкурсу.

Аби приховати злочинні дії, продавець квартири звернувся до директорки експертного приватного підприємства, яка оцінила житло не відповідно до її реальної вартості, а на потрібну йому суму – понад 450 тисяч гривень.

Відтак за однокімнатну квартиру для дитини-сироти з бюджету перерахували 440 тисяч гривень. Таким чином, чиновниця допустила розтрату понад 150 тисяч гривень бюджетних коштів, які привласнив переможець конкурсу.

Досудове розслідування, яке проводить Новоград-Волинський райвідділ поліції, триває.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here