Головна Місто На Мальованці з’явився сучасний дитячий майданчик у рамках Бюджету участі

На Мальованці з’явився сучасний дитячий майданчик у рамках Бюджету участі

201
0

У рамках проєкту «Бюджет участі» у Мальованському сквері з’явився громадський простір з дитячим та спортивним майданчиками.

Про це повідомляє сайт міської ради.

Проєкти "Дитяча мрія" – облаштування дитячої зони у Мальованському сквері!» та «Територія здоров’я на Мальованці» перемогли на загальноміському голосуванні у 2019 році.

Відкритий обладнаний простір на Мальованці створено з метою залучення різних верств населення до здорового способу життя.

Він включає в себе майданчик, облаштований вуличним спортивним інвентарем для занять фізичною культурою та спортом, йдеться у повідомленні.

Дітлахи ж мають можливість повноцінно гратися та розвиватися, знайомитися й спілкуватися, відпочивати спільно з батьками. Дитячий ігровий майданчик облаштовано саме з цією метою. Тут – ігровий комплекс з різноманітними елементами. Малюки мають можливість безпечно гратися, а батьки контролювати їх місцезнаходження.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here