Home Місто На новому сайті знайомств другу половинку можна шукати за межами Землі

На новому сайті знайомств другу половинку можна шукати за межами Землі

156
Сайт знайомств LocalSin займеться розробкою програми для пошуку кохання за межами Землі, передає Metro, повідомляє Gazeta.ua. Представник компанії заявив, що новий додаток буде передавати сигнали з Землі на інші планети галактики. Очікується, що вони досягнуть Європи (супутника Юпітера) і Енцелада (супутник Сатурна), на яких, на думку вчених, може бути життя.
 
"Десятки тисяч самотніх людей обшукали всю Землю в пошуках кохання, але зазнали невдачі", – сказав представник LocalSin. Новий додаток допоможе їм продовжити свої пошуки серед інопланетян і, таким чином, зробить можливим по-справжньому "універсальні" побачення.
 
Розробка програми займе близько п’яти років. Зараз компанія вже залучила команду експертів, яка почала дослідну роботу. Під які мобільні операційні системи розробляється додаток, не уточнюється.
 
LocalSin позиціонується як сайт знайомств для людей будь-якої сексуальної орієнтації. Таким чином, додавання можливості зустрічі з інопланетянами органічно вписується в політику LocalSin. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here