Home Місто На огляд житомирян військові передали страшні ”сувеніри” з передової. ФОТО

На огляд житомирян військові передали страшні \”сувеніри\” з передової. ФОТО

151

 Бетон і метал не витримують, а українські військові   у східних регіонах країни продовжують стояти й мужньо обороняти свій народ. Вони втрачають друзів, потерпають від холоду та ворожих обстрілів. Рік війни  на Донбасі для багатьох й досі антитерористична операція, однак ті, хто побував у гарячих точках українського Сходу кажуть, що там справжнє пекло.

Житомирська волонтерка Юлія Толмачова у зоні АТО буває кілька разів на місяць і щоразу свій пост на сторінці у соцмережі починає нагадуванням про те, що в країні війна. Усіх бійців вона називає героями, демонструє їхні фотографії та відео, на яких видно, що вогонь ворожих військ буквально знищує позиції українських військових та їх майно.

Найбільше нарікань у волонтерки на так зване перемир’я, адже вона постійно бачить його результати безпосередньо. Приміром, показує як виглядає бойовий прапор після трьох днів цього "затишшя" або ж обпалена каска  чи понівечена оптика. В таких умовах, які дехто називає перемир’ям, військовим доводиться тримати позиції облаштовувати свій побут, ризикуючи життям.

Пише Толмачова й про тих, хто зумів вибратися з Дебальцевського котла у той час, як всюди заявляли, що  його не існує.

 Із зони бойових дій на Донбасі волонтерка привезла до Житомира страшні сувеніри – саме вони засвідчують, що нема ніякого АТО, а справжня, хоч і не оголошена, війна. Так само не варто себе заспокоювати тим, що на Сході триває перемиря у той час, коли щоденно серед військових є поранені та загиблі.

Оглянути експозицію можна у фойє Житомирської райради по вулиці Лесі Українки, 1.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here