Home Місто На плитку біля бібліотеки на Новому бульварі треба ще 1,5 млн грн,...

На плитку біля бібліотеки на Новому бульварі треба ще 1,5 млн грн, але заважає бюрократія

258

Плитка на Новому бульварі чітко показує різницю між міською та обласною власністю: при реконструкції бульвару «забули» замінити покриття біля обласної бібліотеки ім. Ольжича.

У міській раді кивають на обласну, в обласній – на бібліотеку, а директор закладу – на попередніх обох.

Про це йдеться в репортажі на «Суспільному».

Ділянки біля бібліотеки Ольжича перебуває на балансі обласного комунального закладу, відповідно, витрачати кошти місто на неї не може. Для заміни плитки тут на площі 800 кв м потрібно співфінансування з обласного бюджету у розмірі 1,5 млн грн.

В облраді говорять, що для того, щоб виділити кошти, потрібне звернення від бібліотеки.

Плитці поруч із приміщенням Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича вже 40 років, але замінити її міськрада не може, бо це комунальний заклад облради. В облраді кажуть, що треба, аби їм написав листа директор бібліотеки.

«Для того, щоб вирішити цю проблему, якщо її потрібно вирішувати, то директор бібліотеки, на балансі якого знаходиться дана бібліотека, має звернутися до обласної ради з проханням виділити кошти для того, щоб врегулювати це питання», – сказав заступник голови облради Володимир Ширма.

У самій же бібліотеці думають, що проблема в неузгодженні між міською та обласною владою.

«Вона  (плитка) 40 років в експлуатації і матеріали самі по собі розповзлися. Хто має цим займатися? Наскільки я розумію, процеси щодо вирішення цього питання йдуть. Але, видно, якесь неузгодження вийшло між міською і обласною владою», – розповів  директор обласної бібліотеки ім. Ольжича Василь Врублевський.

Згодом він додав, що таки буде звертатися до обласної ради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here