Home Місто На полігоні під Житомиром десантники проводять тактичні навчання із бойовими стрільбами. ФОТО

На полігоні під Житомиром десантники проводять тактичні навчання із бойовими стрільбами. ФОТО

160

Триває бойове злагодження особового складу артилерійських підрозділів 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ на загальновійськовому полігоні ВДВ, що на Житомирщині.

Протягом визначеного періоду воїни-десантники гаубичної самохідно-артилерійської батареї проводять тактичні навчання із бойовими стрільбами, на яких відпрацьовуються практично вправи з вогневої підтримки аеромобільних підрозділів.

Варто зазначити, що у складі батареї військовослужбовці з шостої хвилі мобілізації, але їх навчають та успішно передають безцінний бойовий досвід офіцери та військовослужбовці служби за контрактом, що пройшли школу АТО.

Крім того, на іншій навчальній ділянці мінометна батарея бригади вдосконалює бойові навички у складі відділень. На цей раз темами занять стали «Мінометна батарея в наступі» та «Мінометна батарея під час рейду».

Командир  підрозділу відмітив, що триває щоденна інтенсивна бойова підготовка. Адже від умілої роботи артилерії залежить життя бойових побратимів, навчатися потрібно діяти рішуче та завзято.

Прес-служба 80 одшбр

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here