Головна Місто На полігоні в Житомирській області провели батальйонно – тактичні навчання

На полігоні в Житомирській області провели батальйонно – тактичні навчання

121
0

На Житомирщині в ході батальйонно – тактичного навчання з бойовою стрільбою особового складу військових частин військовослужбовці відпрацьовували питання розташування на місцевості, здійснення охорони та оборони даного району із дотриманням заходів маскування. Крім того, висуваючись в заданий район виконували завдання як оборонного, так наступального характеру.

Про це повідомляє Руслан Лінник, РМЦ Житомир.

Під час БТН особовий склад, зокрема, виконував і практичні стрільби з штатної стрілецької зброї, із  різних зразків озброєння бойових машин піхоти, танків, гаубично-самохідних артилерійських установок та мінометів.

Усі військовослужбовці мають високий морально-психологічний стан, впевненні в своєму озброєнні та бойовій техніці, вміло використовуючи їх при потребі.

Нехай у нікого не виникає сумнівів, зазначають українські воїни, ми готові виконувати поставлені завдання із захисту народу та своєї ниньки – України.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here