Home Місто На Попільнянщині 78-річний мисливець серед ночі застряг у болоті: рятувальники тягли його...

На Попільнянщині 78-річний мисливець серед ночі застряг у болоті: рятувальники тягли його три години

127

Незвичайна рятувальна операція проходила в ніч з 17 на 18 серпня біля села Паволочі Попільнянського району Житомирської області, пише «Факти».

«Близько дванадцятої години ночі до пожежно-рятувальної частини Попільнянського району надійшло повідомлення про те, що на болоті на шлюпці застряг чоловік, – повідомили у прес-службі Управління Держслужби НС у Житомирській області. – Незабаром з’ясувалося, що 78-річний пенсіонер вирішив пополювати на сільському ставку. Про те, що водойма спущена в зв’язку з ремонтом греблі, він, мабуть, не знав. На вулиці почало сутеніти і чоловік не помітив, як на човні заплив у замулену частину ставка. До того часу рівень води ще більше знизився і човен геть застрягла на болоті в 40 метрах від берега. Самостійно вибратися мисливець не зміг і тому подзвонив додому. Його дружина звернулася за порадою до сусіда, а той викликав рятувальників».

Професіоналам знадобилося три години, щоб витягнути чоловіка на берег.

Через те, що підібратися до човна не було можливості, вони спочатку спінінгом закинули потерпілому волосінь, яку той прикріпив до борту своєї шлюпки. Після цього до волосіні рятувальники прив’язали спочатку тонку мотузку, а потім канат.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here