Home Місто На річці Тетерів бобер потрапив у капкан браконьєрів

На річці Тетерів бобер потрапив у капкан браконьєрів

147

29 березня 2018 року працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з працівниками Житомирського рибоохоронного патруля було проведено спільний рейдовий захід на річці Тетерів в районі с. Дениші Житомирського району. Під час рейду було виявлено два незаконних знаряддя лову «ятір» та три «заборчика». 

Також на березі річки було виявлено бобра який поводив себе не природно. В ході детальнішого обстеження було встановлено, що тварина потрапила до незаконного знаряддя лову – капкану і самостійно не могла з нього вибратись. 

Професійними діями працівників Державної екологічної інспекції та Житомирського рибоохоронного патруля було звільнено тварину з полону та переконавшись, що вона не травмована, – випущено до річки Тетерів.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області звертається до небайдужих громадян з проханням, в разі виявлення фактів незаконного вилову водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову повідомляти на телефони «Гарячої лінії» за номерами: 067-410-27-88 та (0412)46-49-54.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here