Home Місто На стадіон у парку виділять півмільйона гривень

На стадіон у парку виділять півмільйона гривень

90

У 2013 році з міського бюджету комунальному підприємству «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» планують виділити 3 млн.грн на покупку атракціонів і 0,5 млн.грн. – на капітальний ремонт футбольного майданчика в гідропарку.

 

Про це пише Житомир.інфо.

Про це говоритися в проекті рішення сесії Житомирської міськради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури міста Житомира «Наше місто – місто культури і традицій» на 2012-2014 роки», який 17 січня опублікований на сайті мерії.

У 2013 році комунальному підприємству «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» заплановано надання трансфертів (фінансової допомоги) в розмірі 3637,6 тис.грн., у т.ч. 3 млн.грн – внески до статутного капіталу підприємства (придбання атракціонної техніки).

У цьому році парк може отримати: 249,2 тис.грн. на поточний ремонт підпірних стінок, парканів, сходів, фонтанчиків та території парку; 224,4 тис.грн на виготовлення і монтаж металевого огородження довжиною 140 м; 184,7 тис.грн. на ремонт асфальтобетонного покриття; 100,5 тис.грн. на поточний ремонт туалету біля танцмайданчика.

Окремі фінансові «вливання» заплановані і для гідропарку, який є частиною КП «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна»: за послуги по знесенню сухостійних та аварійних дерев збираються заплатити 42,1 тис.грн., Поточний ремонт адміністративної будівлі обійдеться в 80 тис.грн., А ремонт човнової станції – 119,7 тис.грн.

Але найбільше грошей хочуть витратити на невелике футбольне поле в гідропарку – 565 тис.грн., із яких 555 тис.грн. – на капітальний ремонт футбольного майданчика та 10 тис.грн. – на виготовлення та встановлення лавок.

Нагадаємо, що депутат Житомирської міськради Геннадій Забродський два роки поспіль направляє на благоустрій футбольного поля в гідропарку бюджетні гроші, які виділяються депутатам на потреби виборчих округів.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here