Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

244

На вихідні на Житомирщині обіцяють теплу та сонячну погоду, тому кількість бажаючих відпочити на природі може збільшитися у рази.

Тому лісгоспи посилять рейдові групи, які відвідуватимуть місця в лісах та на прилеглих до них територіях, де найчастіше люди полюбляють проводити час.

Про це інформує обласне управління лісового та мисливського господарства.

Незважаючи на дощі, які пройшли в області протягом перших днів травня, протипожежна ситуація в лісах залишається напруженою.

Тому лісівники роз’яснюватимуть населенню про заборону в’їзду до лісових масивів транспортних засобів, розведення вогнищ тощо.

Нагадаємо, що за порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена відповідальність – накладення штрафу від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 630 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, на другі травневі вихідні в області поліція посилить патрулювання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here