Home Місто На виконкомі знову розглядали питання про підвищення вартості проїзду у маршрутках в...

На виконкомі знову розглядали питання про підвищення вартості проїзду у маршрутках в Житомирі

154

Уже вдруге на засіданні виконкому в Житомирі розглядали питання щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках міста з трьох до п’яти гривень.

Зокрема, 10 травня «за» таке рішення проголосували 12 із 18 присутніх членів виконкому. Всього у складі виконкому 25 осіб. Тож, відповідно до процедури, рішення прийнято не було і ціна проїзду для пасажирів у міських маршрутках й надалі залишатиметься 3 грн.

Присутнім на засіданні нагадали, що у березні перевізникам було озвучено ряд умов, виконавши які, ті могли б розраховувати на підвищення ціни. Втім, перевізники не поспішають оновлювати свій автопарк, а містяни й надалі скаржаться на якість перевезень та порушення графіків руху, відмови у пільгових перевезеннях, тощо.

Читайте також: Біля міськради у Житомирі страйкують пусті маршрутки № 58, 30, 47, 26.

Сумнівними й досі залишаються розрахунки самих перевізників, які просили підвищити вартість до 6, 8 і навіть 10 гривень за одну поїздку залежно від маршруту. Вони бідкалися, що їх бізнес при вартості 3 грн – збитковий: не вистачає на паливо, запчастини, зарплати. Втім, конкретно про свій пасажиропотік сказати публічно не зміг ніхто, адже їх обліку фактично не існує, бо у маршрутках не видають квитки.

Читайте також: «Ми на колінах», – у Житомирі перевізники пояснили, чому вимагають підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Питання підвищення вартості проїзду в Житомирі активно обговорюється ще з осені 2016 року, а в березні 2017 року навіть проводили громадські слухання з цього приводу.   

Врешті, зійшлися на тому, що вартість проїзду в маршрутках може бути 5 грн, в трамваях і тролейбусах – 2 грн. Втім, члени виконкому тоді не підтримали таке рішення, а заступник міського голови Дмитро Ткачук зауважив, що до розгляду питання повернуться згодом, коли перевізники виконають додаткові умови договору.

Читайте також: «Перевізники із нульовим прибутком – шукайте новий бізнес», – Ткачук.

За кілька місяців, діляться житомиряни в соцмережах, жодних покращень у якості та комфорті автоперевезень по місту вони не помітили, а ще перевізники не поспішають купувати новий транспорт.

Водночас, у Житомирі вже працюють над тим, аби придбати для потреб міста кілька комунальних автобусів та навіть електробуси. 

Читайте також: Сухомлин розповів про нове підприємство, яке зможе забезпечити якісне і комфортне перевезення пасажирів.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here