Home Місто На військовому кладовищі відкрили пам’ятник добровольцю Лаговському

На військовому кладовищі відкрили пам\’ятник добровольцю Лаговському

138

На Смолянському військовому кладовищі встановили пам’ятник добровольцю батальйону МВС України «Артемівськ» молодшому сержанту міліції Віктору Лаговському, який загинув у зоні проведення АТО на Донеччині.

На відкритті пам’ятника були присутні міський голова Сергій Сухомлин, житомиряни та рідні загиблого.

Міський голова наголосив на тому, що важливо підтримувати родини загиблих воїнів АТО.

«Ми не маємо права залишати такі сім’ї один на один з горем. Люди віддали найдорожче – своє життя, щоб ми з вами мали змогу жити. На жаль таких зустрічей стає все більше і більше. В першу чергу бажаю, щоб закінчилася війна і ми не забували про загиблих воїнів та їх родини. Іноді потрібно просто підтримати добрим словом та поговорити про щось хороше, для них це дійсно важливо», зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Восени минулого року Віктор Лаговський пішов добровольцем у лави батальйону МВС України «Артемівськ». Рідним він не говорив, де знаходиться і які завдання виконує. Як справжній чоловік, беріг спокій своєї родини, аби не хвилювалися за нього.

«Вітя не зміг залишитися осторонь тих подій, які розгорталися на сході країни. «Що ж я відповідатиму своїм дітям і онукам, якщо вони колись спитають про мій внесок у боротьбу із ворогом?» – сказав він, коли вже телефонував мені з Дніпропетровщини», – розповідає дружина, а нині вдова Ольга Василівна.

Як повідомляє прес-служба міськради, Віктор Лаговський загинув у зоні проведення АТО на Донеччині та тривалий час вважався зниклим безвісті. 30 квітня 2015 року відбулася церемонія прощання на майдані Корольова у Житомирі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here