Home Місто На водоймах Житомирщини загинуло майже два десятки жителів

На водоймах Житомирщини загинуло майже два десятки жителів

147
З початку цього року на водоймах області загинуло 17 мешканців. А з початку купального сезону, тобто з 1 травня, водяна купіль відібрала життя у 12 осіб, з них 2 дітей.
 
Останній трагічний випадок стався 24 травня в селі Тютюники Чуднівського району. У місцевому ставку втопився молодик, якому виповнилося лише 26 років. Це вже сімнадцятий випадок загибелі людей у цьому році. 
 
Як повідомляє обласне управління з питань надзвичайних ситуацій, основна причина трагедій на воді – це купання в незнайомих, необладнаних, необлаштованих місцях.
 
До того ж, у більшості випадків молодь сама наражає себе на небезпеку, адже молоді люди люблять похизуватися одне перед одним, показати свою неординарність, що й призводить до фатальних наслідків. А маленькі діти, які гинули на воді, зазвичай, лишалися без догляду дорослих.
 
Рятувальники нагадують,якщо кожен буде дотримуватись правил безпеки при перебуванні на воді, буде обережним, не буде купатись в незнайомих водоймах, не допускатиме грубих ігор у воді, не стрибатиме у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок, не вживатиме спиртних напоїв, а дорослі будуть слідкувати за своїми дітьми, то цю біду можна попередити. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here