Home Місто На засіданні робочої групи в Житомирі говорили про будівництво житла для учасників...

На засіданні робочої групи в Житомирі говорили про будівництво житла для учасників АТО по вул. Князів Острозьких, 59

167

12 червня у Житомирі відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення жилою площею учасників АТО. Окрім членів робочої групи, у засіданні взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету, учасники АТО, представники громадських організацій.

Під час засідання активно обговорювалося питання щодо діяльності ЖБК «Атошник», зокрема: надання інформації про критерії щодо отримання житла учасниками АТО у багатоповерхівці, що будується на земельній ділянці по вулиці Князів Острозьких, 59.

Зазначалося, що відповідно до чинного законодавства рішення про вступ до житлово-будівельного кооперативу та розподіл житла приймається на загальних зборах кооперативу.

Після тривалого обговорення учасники засідання дійшли згоди у наступному. З метою унеможливлення будь-яких суперечок щодо вирішення житлових проблем учасників АТО члени робочої групи рекомендували житлово-будівельному кооперативу «Атошник» інформувати громадськість через засоби масової інформації про свою діяльність.

У своїх виступах учасники засідання наголошували, що саме чесність, публічність, прозорість – запорука ефективного вирішення житлових проблем учасників АТО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here