Home Місто На Житньому покупцям «впарюють» неякісні продукти

На Житньому покупцям «впарюють» неякісні продукти

82

Минулих вихідних працівники міліції провели профілактичне відпрацювання Житнього ринку міста Житомир.

На торгівельних майданчиках правоохоронці виявили понад півсотні порушень адміністративного законодавства. З продажу вилучили близько 100 кг неякісного м’яса, риби, овочів та фруктів, що могли завдати шкоди здоров’ю житомирян.

Дільничні інспектори, працівники служби по боротьбі з економічною злочинністю, ветеринарної міліції, Державтоінспекції та інших служб перевірили дотримання працівниками та відвідувачами торгівельних площ норм законодавства, що регулює торгівлю на ринках та дотримання ветеринарно-санітарних вимог.

Метою таких заходів є недопущення порушень правил торгівлі, захист прав споживачів, виявлення фактів збуту населенню недоброякісної та контрафактної продукції, попередження порушень правил обміну валют, шахрайств, протидія нелегальній міграції та інше.

Під час профілактичних заходів працівники міліції припинили 16 випадків порушення правил торгівлі, у тому числі з рук у невстановлених місцях, та 3 факти порушення порядку провадження господарської діяльності. Крім того, було винесено 21 офіційне застереження громадянам, що намагалися реалізовувати продукцію в невстановленому місці.

Інспектори ветеринарної міліції перевірили наявність відповідних документів на м’ясо та рибу, що реалізовувалися з яток. Виявилося, що документи про походження окремої продукції не можуть надати ні продавці, ні її власники.

А деякий товар, маючи абсолютно непридатний вигляд, не говорячи вже про його харчові якості, реалізовувався усупереч здоровому глузду.

Зрештою, правоохоронці виявили 12 випадків порушення правил ветеринарно-санітарних вимог. З продажу вилучили 15 кг м’яса, 25 кг риби та рослинну продукцію сумнівної якості, запобігши таким чином потраплянню до споживачів неякісних продуктів.

Серед інших виявлених правопорушень – розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, ігнорування правил дорожнього руху, здійснення незаконних валютних операцій та інші. Під час відпрацювання вдалося затримати особу, причетну до крадіжки особистого майна.

За всіма фактами виявлених правопорушень було складено адміністративні матеріали та направлено для розгляду у профільні інстанції.

За інформацією СЗГ УМВС України

в Житомирській області

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here