Home Місто На Житомирщині 157 тисяч пацієнтів скористалися програмою «Доступні ліки»: перелік препаратів...

На Житомирщині 157 тисяч пацієнтів скористалися програмою «Доступні ліки»: перелік препаратів та аптек

150

 Станом на 7 вересня 157 тисяч 777 пацієнтів звернулися до лікарів та отримали більше 321 тисячі рецептів за програмою «Доступні ліки».

 

Про це повідомив начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я ОДА Олексій Андрушко.«З початку дії програми понад 321 тисячі виданих рецептів в аптеках отоварено 234 тис. 099 рецептів. Аптекам вже відшкодовано з державного бюджету майже 8 млн 071 тис. грн, що становить 50,5% від загальної суми субвенції у 16 млн 420 тис. грн», – сказав Олексій Андрушко.

 

Активними учасниками програми є жителі м. Бердичева, Чуднівського, Любарського та Хорошівського районів, Народицької ОТГ.

 

Найменше користуються програмою жителі у Пулинському та Новоград-Волинському районах.

 

У програмі беруть участь 199 препаратів, які можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Програма діє з квітня 2017 року.

 

Аптеки одержують відшкодування за доступні ліки 2 рази на місяць, а до переліку медичних препаратів уже ввійшли препарати 43 виробників.

 

З переліком аптек-учасниць програми «Доступні ліки» можна ознайомитись на інтерактивній карті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here