Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

222

Підприємці, працівники яких через карантин залишилися без роботи або їм скоротили час праці, можуть отримати фінансову допомогу.

На Житомирщині вже 253 малі та середні підприємці звернулися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Розмір таких виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати – 4723 грн.

В обласному центрі зайнятості вже опрацювали 100 пакетів документів і прийняли 95 позитивних рішень для здійснення виплат допомоги по безробіттю 1536 працівникам.

З 8 роботодавцями вже уклали договори на 229,1 тис. грн для виплати допомоги по частковому безробіттю 95 працівникам.

Підприємствам, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину і бажають отримати допомогу по частковому безробіттю, необхідно звернутись до територіального органу Державної служби зайнятості протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності і надати такі документи:

– заяву у довільній формі;

– копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення діяльності);

– відомості про працівників (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта), у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину;

– довідку про сплату ЄВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, виданою ДПС.

Додаткову інформацію можна отримати в обласному центрі зайнятості за телефоном: 0412-36-13-16.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here