Home Місто На Житомирщині 740 осіб задекларували свої доходи

На Житомирщині 740 осіб задекларували свої доходи

133

До податкових інспекцій області станом на 7 лютого 2014 року подано 740 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого полісянами доходу, отриманого у 2013 році, становить 27 млн. грн.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ  ГУ Міндоходів у Житомирській області.

За підсумками перших деклараційних розрахунків місцеві бюджети Житомирщини мають отримати майже 818 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

223 громадянина заявили про своє право на податкову знижку. До повернення з бюджету податку на доходи фізичних осіб підлягає понад 166 тис. грн. по 212 громадянах, які у 2014 році скористались правом на податкову знижку за наслідками 2013 року.

Для отримання консультації щодо заповнення Декларації про майновий стан і доходи громадяни можуть звернутись до центрів обслуговування платників, яких в області 13.

61 декларацію, або 8 % поданих, мешканці Житомирщини направили до податкових інспекцій за допомогою мережі Інтернет. Нагадаємо, що при наявності електронного підпису кожен бажаючий може скористатись сервісом «Декларування он-лайн» на веб-порталі Міндоходів.

Як зазначає в. о. начальника ГУ Міндоходів в області Станіслав Салій, кожен з декларантів робить внесок у розвиток свого міста чи села, сприяє фінансуванню важливих соціальних програм, а тому не будьте байдужими до майбутнього, до 1 травня 2014 року задекларуйте свої доходи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here