Home Місто На Житомирщині діти на папері зобразили своє бачення проблем насильства у сім’ях

На Житомирщині діти на папері зобразили своє бачення проблем насильства у сім’ях

167

Серед заходів, що проводилися  у Овруцькому районі в рамках акції «16 днів проти насильства», відбувся  конкурс-виставка малюнків «Дитяче мистецтво проти насильства». На огляд журі в фіналі було представлено понад 30 соціальних робіт, у яких вони втілили власне художнє бачення проблем насильства у сім’ях, торгівлі людьми, гендерної дискримінації та ідеї щодо їхнього подолання.

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Конкурс проводився за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації у двох номінаціях: «Плакат» та «Малюнок». Усі його учасники підійшли до висвітлення проблеми насильства об’єктивно та творчо, і їхні роботи заслуговують особливої уваги. Проте визначилися і переможці. У номінації «Плакат» перші три місця завоювали школярі Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4: 1 місце присуджено  учениці 7-А класу Ользі Семенчук, друге – Анастасії Прозорій із 9-Б класу, третє розділили між собою Арсеній Огороднік та Анастасія Радченко

(5- А клас). Визначилися переможці і в номінації «Малюнок» : перше місце зайняла Олександра Батик ( 3-А клас, міська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3), друге – семикласниця Ігнатпільської школи Аліна Барановська, третє – Дар’я Бірківська – теж  учениця 3-А класу Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Вони будуть відзначені відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here