Головна Місто На Житомирщині для лікарів-педіатрів та акушерів-гінекологів провели низку тренінгів

На Житомирщині для лікарів-педіатрів та акушерів-гінекологів провели низку тренінгів

61
0

5 червня у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася робоча нарада фахівців, які працюють над реалізацією в області програми «Комунікації у сфері «Репродуктивне здоров’я, здоров’я матері та дитини» та представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Про це повідомляє прес-центр ДОЗ.

У заході взяли участь координатори проекту – керівник програми «Здоров’я та розвиток дітей» Валерія Таран та міжнародний експерт ЮНІСЕФ Акакій Зоідзе, а також заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Грищук та начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Андрушко.

За словами головного педіатра департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Шевченко, програма була започаткована у минулому році та впроваджується за сприяння Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Житомирської облдержадміністрації, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

-При виконанні  програми, – зазначила Тетяна Шевченко, – в області проведено низку тренінгів для лікарів-педіатрів, акушерів-гінекологів та лікарів загальної практики-сімейної медицини. Це значно збагатило їхній професійний рівень в плані систематизації роботи. Ми плануємо значно розширити коло партнерів програми та розробити єдину уніфіковану систему для її впровадження не тільки у пілотних районах, а й в усіх лікувально-профілактичних закладах області.

На тверде переконання кураторів програми «Комунікації у сфері «Репродуктивне здоров’я, здоров’я матері та дитини» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, таких гарних результатів її реалізації  на Житомирщині вдалося досягти саме завдяки конструктивній співпраці медиків із органами влади, соціальними службами, громадськими організаціями та ЗМІ.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here