Home Місто На Житомирщині екс-інспектора установи виконання покарань, який не подав декларації, засудили до...

На Житомирщині екс-інспектора установи виконання покарань, який не подав декларації, засудили до громадських робіт

201

 Коростишівська місцева прокуратура забезпечила підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за фактом умисного неподання декларації інспектором установи виконання покарань.

Вироком Черняхівського районного суду інспектора визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України та призначено покарання у виді 150 годин громадських робіт.

Як повідомлялося раніше, йдеться про те, що колишній інспектор Житомирської установи виконання покарань №8, звільнившись із посади, не подав після звільнення електронної декларації за 2016 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави.


Таким діями він порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.


Порушення вимог антикорупційного законодавства виявлено Коростишівською місцевою прокуратурою під час опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції та розпочато кримінальне провадженні за ст. 366-1 КК України.
Наразі вирок набув законної сили. 


Прес-служба прокуратури Житомирської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here