Головна Місто На Житомирщині готуватимуть дороги до зими

На Житомирщині готуватимуть дороги до зими

93
0

Упродовж трьох тижнів – з 14 вересня по 5 жовтня – на території Житомирщини, як і по всій Україні, розпочинається осінній комісійний огляд доріг. Такі заходи визначать стан експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі та підготовки до експлуатації доріг у зимовий період.

Комісія, до складу якої входять працівники ДА, представники служб автомобільних доріг, облавтодора, Укрзалізниці та комунальних організацій, буде не просто оцінювати стан доріг після ремонтних робіт, але й визначити та зафіксувати ті недоліки в утриманні доріг, що в зимовий період можуть перетворитися на фактор небезпеки.

А щоб зима не застала комунальників зненацька, дорожня комісія має перевірити технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші.  Також перевірятимуть готовність підрозділів дорожньо-комунальних організацій до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов.

Ольга Номерчук, УДАІ УМВС України в Житомирській області.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here