Home Місто На Житомирщині корова рогами забила 55-річну жінку. ВІДЕО

На Житомирщині корова рогами забила 55-річну жінку. ВІДЕО

148

У селі Хажин на Житомирщині корова вбила 55-річну жінку. Тварина агресивно поставилася до спроб витягти її З городу під час випасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Корова спершу відбилася від череди, а жінка, яка пасла стадо, побігла за твариною, аж раптом та почала бити її рогами. Селяни почули крики з поля та побігли на допомогу, корову відігнали від жінки, але та вже була непритомна. Швидка, яка приїхала на виклик, лише констатувала смерть. "Жінка отримала кілька ударів в обличчя, а також корова підкидувала її кілька разів. Жінка померла від перелому шиї", – пояснила інспектор Бердичівського РВ ГУ НП.

Донька загиблої жінки з журналістами спілкуватися відмовляється, бо не може прийти до тями від раптової втрати матері. Подруга загиблої того дня допомагала випасати худобу та переконує, що корова на прізвисько Циганка була норовлива і неспокійна ще зранку. Жінка припускає, що тварину роздратувала червона кофтина пастушки. "Ця корова взагалі так не бігала за людьми. Але ми остерігалися її, обходили позаду, бо як ідеш на роги – то вона може вдарити", – твердить Жанна Зайнашикова.

Власник корови натомість каже, що Циганка була завжди спокійною, ніколи не билася. Він припускає, пастушка була напідпитку і запах алкоголю роздратував тварину. "Вона була у п’яному стані. Ще погрожують мені, що корова вбила, то я вбивця, виходить", – скаржиться він.

У селі Хажин це вже другий випадок, коли корови нападають на людей, але раніше обходилося без жертв. У поліції розцінили смерть жінки від рогів, як нещасний випадок, а Циганку власник здав на м’ясо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here