Home Місто На Житомирщині міліціянти вилучили у скупщиків понад 100 кг бурштину

На Житомирщині міліціянти вилучили у скупщиків понад 100 кг бурштину

113

Упродовж тижня працівники міліції, прокуратури та СБУ області провели 14 санкціонованих обшуків у місцях підпільної скупки сонячного каменю, припинили діяльність 15 таких точок, вилучили понад 100 кг бурштину, 6 мотопомп, сотні метрів пожежних рукавів, значні суми грошей та чорну бухгалтерію.

Так, 21 липня в Олевському районі було одночасно проведено 6 санкціонованих обшуків, 4 з яких у райцентрі. У результаті у скупників вилучено близько 80 кг бурштину, 2 мотопомпи, 160 метрів пожежних рукавів, інші пристосування для незаконного видобутку та чорну бухгалтерію, інформує прес-служба міліції.

Спільні рейдові групи міліції, СБУ, прокуратури, лісівників та інших зацікавлених органів влади та місцевого самоврядування цілодобово відслідковують ситуацію на територіях можливого видобутку та, практично, щодня затримують порушників.

Водночас правоохоронці розслідують понад півсотні кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування проводяться необхідні слідчо-розшукові заходи.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here