Головна Місто На Житомирщині мобілізовані самовільно покидають військові частини

На Житомирщині мобілізовані самовільно покидають військові частини

150
0

69 військовослужбовців військової частини А0409 (м. Новоград-Волинський)  та 33 особи з військової частини А3091 (м. Бердичів), що були призвані під час часткової мобілізації, на особливий період самовільно залишили військову частину.

Про це повідомляють на сайті Житомирської мерії

Т.в.р.командира військової частини А1494 полковник Р.С.Волков звернувся до міської влади з проханням оприлюднити списки військовослужбовців, які були призвані до лав Збройних Сил України під час часткової мобілізації, на особливий період та самовільно залишили військову частину.

«В умовах складної воєнно-політичної обстановки у цей час, коли вирішується доля України дані військовослужбовці самовільно залишили розташування військових частин, показуючи цим своє байдуже відношення до ситуації що склалася в державі. З метою привселюдної демонстрації їхнього ганебного вчинку прошу висвітлити дані списки у місцевих та обласних друкованих виданнях, сповістити органи влади по місцям їхніх проживання», – зазначив Р.Волков.

Cписки військовослужбовців, що самовільно залишили військову частину можна переглянути ТУТ.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here