Головна Місто На Житомирщині мобілізовані в армію тікають додому. ВІДЕО

На Житомирщині мобілізовані в армію тікають додому. ВІДЕО

96
0

 

Із артилерійської бригади, дислокованої на Житомирщині, в минулі вихідні пішло близько двох десятків чоловіків, яких мобілізували в армію. У понеділок повернулися, бо кажуть, що їм погрожували покарати за дизертирство в’язницею, – йдеться у сюжеті ТСН.

Сидіти вони не хочуть, тож вирішили повернутися в частину. Втекли звідси в суботу. Кажуть – удома занадто багато справ, особливо на городах.

А ще ці чоловіки невдоволені умовами служби – нарікають на ліжка і на харчі. Командири визнають – це не п’ятизірковий готель, але із нагального бракує хіба постільної білизни. "Зараз основна потреба, яка відчувається, – це білизна, наволочки, підодіяльники", – говорить т.в.о командира гаубичного самохідного дивізіону Юрій Юла.

Нарікати на їжу гріх – підтверджують і кухарі. Що мобілізованим доведеться пробути у війську не десять днів, як планували спочатку, а 45 – несподіванка для всіх, кажуть командири. Тож тим, у кого справді скрута, намагаються іти назустріч.

"Питань не має. Я приймаю рішення, виходячи з тієї проблеми, яка є. І ми військовослужбовців для вирішення цих проблем відпускаємо у звільнення", – переконує командир артилерійської бригади Андрій Малиновський.

"Дані вказівки, щоб на місцях, у селах та міська влада допомагали сім’ям щодо посівної, щодо забезпечення родин необхідним для того, щоб захисники не турбувалися, що будуть якісь проблемні питання", – підкреслює заступник командира артилерійської бригади Олександр Крсек.

А ще командири тішаться – тих, хто шукає причину, щоб утекти зі служби, все ж таки одиниці.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here