Home Місто На Житомирщині охоронці кукурудзяного поля виявилися браконьєрами

На Житомирщині охоронці кукурудзяного поля виявилися браконьєрами

301

В ході проведення чергового рейду з охорони мисливських угідь від порушників правил полювання спеціалісти сектору мисливського господарства Житомирського обласного управління лісового господарства виявили браконьєрське полювання на дикого кабана.

Про це інформує прес-служба ЖОУЛМГ.

В кукурудзяному полі поблизу села Забілоччя Радомишльського району було затримано жителя с. Приворіття Брусилівського р-ну, 1991 р. н., і жителя с. Андрушки Попільнянського р-ну, 1980 р. н. Поряд виявлено автомобіль  ВАЗ-2109,  а в ньому – дві одиниці вогнепальної зброї в зарядженому стані.

За словами завідуючого сектором мисливського господарства обласного управління Романа Логвінчука, ці особи, а ними виявилися охоронці ТОВ «АСТ», які мали охороняти це поле, вчинили адміністративне правопорушення, тим, що здійснювали полювання на дикого кабана без належного на те дозволу в заборонений для полювання час з використанням набоїв, споряджених картеччю, що є порушенням Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

У порушників вилучено посвідчення мисливця і знаряддя добування, складено відповідні протоколи про адміністративне правопорушення

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here