Home Місто На Житомирщині оздоровчі заклади готують до початку сезону

На Житомирщині оздоровчі заклади готують до початку сезону

103

В Житомирській облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення підготовки та організації оздоровлення дітей.

Розглядалось дотримання першочергових вимог у сфері пожежної, санітарної безпеки та охорони праці.

«Мета даного зібрання – це якісна підготовка до проведення сезону з організації оздоровлення та відпочинку дітей, – повідомив Ярослав Лагута, заступник голови ОДА. – Традиційно, як і минулого року основним моментом, на який ми маємо звернути увагу – це безпека, при чому не тільки фізична, а й харчова. У центрі нашої наради є дитина, а саме її оздоровлення та неушкодженість».

Було повідомлено про перевірку оздоровчих закладів. Вона буде здійснюватися неупередженою робочою групою. Тому директорам дитячих таборів було запропоновано виправити всі недоліки, якщо вони є, привести все у відповідність. Тому що ризикувати здоров’ям дітей ніхто не буде.

Повідомили про ряд проблем, які можуть виникати у даних закладах і на які слід звертати увагу. Це забезпечення закладів питною водою гарантованої якості, поповнення персоналу кваліфікованими працівниками, підготовка роботи денних пришкільних таборів, відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання та несправність системи автоматичної пожежної сигналізації.

Начальник головного управління держпродспоживслужби в області Олександр Шпита зауважив: «Санітарно-епідеміологічне благополуччя, перш за все залежить від роботи керівника та від колективу, яким буде довірено оздоровлення та відпочинок наших дітей».

Також звітували директори оздоровчих закладів області про стан готовності дитячих закладів області до оздоровчого сезону. Було зауважено про звичайні та капітальні ремонти приміщень, про ведення заходів щодо дезінфекції та санітарного стану приміщень.

Віталій САВІН

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here