Home Місто На Житомирщині під час рейдів затримали 6 іноземців, які перебувають в Україні...

На Житомирщині під час рейдів затримали 6 іноземців, які перебувають в Україні незаконно

178

  У Житомирській області проводяться спільні заходи поліції та міграційної служби по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Чергові рейди пройшли 26 та 27 жовтня  в обласному та районних центрах, під час яких затримано 6    іноземців.

Усі затримані доставлялись до поліції для встановлення осіб та перевірки підстав перебування в Україні. У разі ненадання ними необхідних документів відносно чоловіків оформлялись відповідні адміністративні матеріали. 

Так, за результатами проведення заходів на території області за період з 16 жовтня зафіксовано 50 порушень міграційного законодавства, у більшості випадків – перевищення терміну перебування іноземців в Україні. Відтак відносно 14 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країни громадянства, щодо 2 – про добровільне повернення, ще 2 іноземцям заборонено в’їзд у нашу державу терміном на 3 роки. На порушників накладено штрафів на загальну суму близько 23 тисяч гривень.


– Заходи з протидії незаконній міграції були активізовані з серпня і нині є постійними у комплексі профілактичних дій поліції, – прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Їх мета – не дозволяти заїжджим гастролерам вчиняти в Україні будь-які протиправні дії: чи то адміністративні правопорушення, чи кримінальні. Необхідність адекватної реакції на появу «кримінальної міграції» у нас назріла уже давно, то ж дії поліції направлені на її подолання.
Нагадаємо, що у жовтні житомирськими оперативниками було затримано відразу дві групи іноземців, вихідців з кавказького регіону, які вчиняли розбої, крадіжки та інші злочини. Нині вони під вартою. 


Лише упродовж серпня поліцейські спільно з міграційною службою виявили близько 370 адміністративних порушень, вчинених громадянами інших держав. Майже кожне третє пов’язане із правилами перебування в Україні і відповідно за матеріалами поліції порушники були притягнені працівниками міграційної служби до відповідальності. Відносно 35 осіб, переважно громадян СНД, були прийняті рішення про примусове 

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here