Головна Місто На Житомирщині підготовка до виборів проходить спокійно

На Житомирщині підготовка до виборів проходить спокійно

104
0

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін в інтерв’ю телеканалу «Рада» розповів про підготовку Житомирщини до позачергових виборів Президента України, які відбудуться 25 травня. Він наголосив на тому, що проходження виборчого процесу на Житомирщині не порушує норм чинного законодавчого регулювання. Цього досягнуто завдяки ефективній роботі правоохоронних органів, з керівництвом яких голова облдержадміністрації неодноразово проводив робочі зустрічі. Окрім того, в регіоні є консенсус між політичними елітами та представниками різних політичних сил, а це попереджує виникнення будь-яких конфліктів чи непорозумінь.

Сидір Кізін вважає, що за відсутності зовнішніх впливів, волевиявлення громадян відбудеться в цивілізованій та демократичній формі. Підготовка до виборів проходить чесно, без втручання та тиску влади, – передає прес-служба облдержадміністрації.

За словами Сидора Васильовича, не застосовується адміністративний ресурс як один із важелів впливу керівництва області на учасників виборчого процесу. Він не підтримує таких методів політичної боротьби, оскільки сам був в опозиції і відчував тиск з боку влади та правоохоронних органів.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here