Home Місто На Житомирщині підвели підсумки полювання на парнокопитних тварин

На Житомирщині підвели підсумки полювання на парнокопитних тварин

138

Інспекторами Державної екологічної інспекції у Житомирській області впродовж сезону полювання на хутрових звірів та колективне облавне полювання на парнокопитних тварин систематично здійснювались рейдові перевірки по виявленню порушників та запобіганню браконьєрства під час полювання.

Про це повідомляє прес-служба екологічної інспекції.

За сезон полювання, а це з листопада 2013 року державними інспекторами за порушення правил полювання, а саме ч.1 ст.85 КУпАП до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 65 громадян на загальну суму 11,431 тис. грн.  Також за сезон полювання було вилучено 5 (п’ять)мисливських рушниць, які передані в правоохоронні органи.
Державна екологічна інспекція у Житомирській області наголошує, що рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством продовжуються, полювання триває, але тільки на хижих тварин, тобто на лисицю червону, вовка та єнотовидну собаку, тому будьте пильними та майте всі дозвільні документи.
В разі встановлення фактів браконьєрства, телефонуйте на тел. «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області за номером 46-49-54

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here