Головна Місто На Житомирщині планують створити новий індустріальний парк

На Житомирщині планують створити новий індустріальний парк

117
0

У Новоград-Волинському планується створення індустріального парку «Ново Парк». Про це розповів заступник директора Житомирського РЦІРу Віталій Сівко під час Круглого столу, який відбувся за участі міської влади 25 червня.
 
«Створення та розбудова цього парку, площа якого сягає понад 300 га, є найважливішою складовою майбутнього розвитку міста та району. Наразі ми об’єднуємо зусилля Житомирського РЦІРу, Новоград-Волинської міської ради, а також районної державної адміністрації для розробки необхідної документації», – сказав В. Сівко. Він додав, що Житомирський РЦІР вже має успішний досвід у подібній роботі, оскільки протягом року співробітники центру брали участь у підготовці концепції для індустріального парку «Коростень». Нещодавно було завершено підготовку конкурсної документації з вибору керівної компанії.
 
В. Сівко зауважив, що до Звягельщини вже давно приглядаються інвестори. Так, у районі працює відома в світі польська компанія CERSANIT з вартістю проекту 120 мільйонів євро. Тут освоєно понад $ 70 млн прямих іноземних інвестицій, або 25% обласного показника. При цьому обсяг прямих іноземних інвестицій на одну особу становить майже $ 1 363, що є найкращим показником в області.
 
Заступник Новоград-Волинського міського голови Сергій Колотов запропонував вже у липні цього року провести перше засідання робочої групи щодо створення індустріального парку «Ново Парк».Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here