Головна Місто На Житомирщині платники податків наповнили бюджет більш ніж на мільярд гривень

На Житомирщині платники податків наповнили бюджет більш ніж на мільярд гривень

99
0

За п’ять місяців 2014 року платниками податків Житомирської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 1 млрд. 267 млн. грн., що на 50 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

При цьому до Державного бюджету надійшло майже 512 млн. грн., що на 5,8 %, або на 28 млн. грн. більше в порівнянні з минулим роком.

Забезпечена адекватність темпів росту надходжень платежів (105,8 %) показникам економічного розвитку (104,3 %).

Органами Міндоходів області приділяється велика увага наповненню місцевих бюджетів, кошти з яких направляються на розвиток області та забезпечення благополуччя мешканців Житомирщини.

Завдяки налагодженій роботі працівників територіальних органів Міндоходів до місцевого бюджету за січень-травень 2014 року зібрано майже 755 млн. грн., що 3 %, або на 22 млн. грн. більше надходжень січня – травня 2013 року.

Прогнозні показники, затверджені місцевими радами (726,1 млн. грн.), виконані на 104 %, додатково забезпечено 28,8 млн. грн.

Збільшення поточних надходжень відбулось переважно за рахунок таких платежів, як податок на доходи фізичних осіб (на 11 млн. грн.), плата за користування надрами (на 5,4 млн. грн.), плата за землю (на 1 млн. грн.), єдиний податок (на 9,7 млн. грн.).


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here