Головна Місто На Житомирщині подорожчала цибуля

На Житомирщині подорожчала цибуля

100
0

В Україні за минулий тиждень зросли ціни на капусту, томати, цукор і картоплю. Про це йдеться у зведених результатах щотижневого моніторингу роздрібних цін на продуктових ринках, що здійснюється Науково-дослідним інститутом продуктивності АПК (НДІ "Украгропромпродуктивність"), передає УНН.

Зокрема капуста подорожчала на – на 3,9% (до 2,66 грн/кг). Зростання зафіксовано майже у всіх регіонах. Найбільше – у Рівненській та Чернівецькій (на 8,7%), Хмельницькій (на 7%), Кіровоградській (на 6,5%) областях)

Також подорожчала й  цибуля – на 1,8% (до 5,71 грн/кг). Зростання майже у всіх регіонах. Найбільше – в Чернігівській (на 6,5%), Полтавській (на 5,4%), Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Хмельницькій, Чернівецькій (на 3,1-3,8%) областях).

Томати тепличні подорожчали на 2,2% (до 18,64 грн/кг). Зростання було у більшості регіонів. Найбільше – в Івано-Франківській (на 11,1%), Волинській (на 7,1%), Полтавській (на 4,8%), Миколаївській (на 4%) областях)

Цукор у свою чергу став дорожчим на 2,6% (до 8,26 грн/кг). Зростання у 19 регіонах. Найбільше у Одеській (на 7,4%), Дніпропетровській (на 7,3%) та Донецькій (на 5,9%) областях).

Картопля набрала в ціні 2,0% (до 5,07 грн/кг). Зростання спостерігалось майже у всіх регіонах. Найбільше – у Івано-Франківській (на 11,1%), Миколаївській (на 4,3%), Закарпатській (на 4,2%), Кіровоградській (на 3,8%) областях)

Спостерігалося незначне, в межах до 1%, зростання середніх цін на буряк, моркву, крупи пшоняні, рисові та гречані, молочні продукти, хліб житньо-пшеничний, макаронні вироби, борошно вищого ґатунку.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here