Home Місто На Житомирщині погіршуються погодні умови: такого не було останні 100 років

На Житомирщині погіршуються погодні умови: такого не було останні 100 років

98

Вже другу добу іде ліквідація наслідків стихійного лиха у зв’язку з безпрецедентними снігопадами. В цілодобовому режимі працює центральний Штаб та штаби в областях.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів засідання Оперативного Штабу з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами, повідомляє прес-служба ОДА.

Директор Укргідрометеоцентру Микола Кульбіда доповів, що «цього року відбулася безпрецедентна ситуація. Вперше більше ніж за сто років внаслідок циклону, який проходить по території України на західних, частині центральних та північних областей протягом двох діб випало більше 50 мм опадів, що дорівнює місячній нормі. За наступну добу очікується випадання ще 15-20 мм опадів у вигляді снігу та дощу».

На даний час стабілізована ситуація в західних і частині центральних областей, зокрема, у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській, Вінницькій, Чернівецькій областях, де завершуються роботи з ліквідації наслідків негоди.

Продовжують ускладнюватися погодні умови в Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях.

«Військові будуть залучені до очистки від снігу зупинок громадського транспорту, підходів до станцій метрополітену, соціальних об’єктів, лікарень, аптек та інших місць масового перебування людей, де складно застосовувати техніку», – сказав Віце-премє’р-міністр України Олександр Вілкул.

Станом на 8:00 в 484 населених пунктах було ускладнено доступ транспорту. Наразі залишилось 186. Олександр Вілкул поставив завдання Укравтодору до кінця дня забезпечити безперешкодний доступ до всіх населених пунктів.

«Прохання громадянам для забезпечення прибирання снігу обмежити рух автотранспортом дорогами міста та прибрати транспорт з проїжджої частини», – йдеться у звернені Штабу.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here