Home Місто На Житомирщині поліцейські склали 46 протоколів за порушення карантину

На Житомирщині поліцейські склали 46 протоколів за порушення карантину

236

46 порушників карантину виявили поліцейські Житомирщини.

На 31 березня за порушення правил щодо карантину поліцейськими складено 46 адміністративних протоколів.

Зокрема, йдеться за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Найбільше порушників – у Житомирі (21) та Житомирському районі (6), а також Бердичеві (7) та Новограді-Волинському (4).

За таке правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

До складу рейдових груп, окрім поліцейських, входять військовослужбовці, представники органів місцевого самоврядування та санітарно-карантинних підрозділів МОЗ.

Правоохоронці перевіряють ринки і торгівельні центри, звертаючи увагу на роботу навіть дрібних крамниць та кіосків у населених пунктах області. Вони проводять роз’яснювальну роботу з відвідувачами, власниками та працівниками таких закладів, нагадуючи про необхідність дотримання обмежень, встановлених урядом.

Відтак, у першу чергу, звертають увагу на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання під час роботи, кількість покупців у приміщеннях та дотримання ними дистанції, можливість скористатися засобами для дезінфекції та виконання інших, встановлених законодавством, вимог по запобіганню поширенню коронавірусу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here