Home Місто На Житомирщині понад 1,5 тисячі дітей пільгових категорій оздоровлять цьогоріч за кошти...

На Житомирщині понад 1,5 тисячі дітей пільгових категорій оздоровлять цьогоріч за кошти обласного бюджету

138

На оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено видатки на придбання путівок до дитячих оздоровчих закладів в розмірі 10,5 млн грн. За ці кошти планують охопити оздоровленням і відпочинком понад 1,5 тисячі дітей. Міські та районні бюджети, а також бюджети ОТГ мають виділити кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Про це інформує департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

В середньому за рік в області мають оздоровити за кошти обласного та місцевих бюджетів близько 40 тисяч дітей пільгових категорій. Про це повідомляли під час обласного штабу щодо підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей.

Крім того, з початку року до «Українського дитячого центру «Молода гвардія» за путівками, наданими Міністерством соціальної політики України, направили вже 53 дітей, до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» – 58 дітей з Житомирської області.

Нагадаємо, що цьогоріч є зміни у порядку використання коштів. Розподіл коштів залежить від кількості пільгової категорії дітей, які є у кожному районі.

«10,5 млн грн, які передбачено на оздоровлення дітей за рахунок обласного бюджету, відтепер ми передаємо на районні бюджети. Розподіл коштів залежить від кількості пільгової категорії дітей, які є у кожному районі. Ці кошти будуть використовуватися виключно на заклади, які працюють на Житомирщині.

Загалом в області оздоровлюється щороку близько 40 тисяч дітей пільгових категорій населення. І це невелика частина від тих дітей, яким потрібно оздоровлення. Тому ми хочемо спонукати райони та територіальні громади спільно з ОДА розпочати та успішно пройти цей процес», – зазначає директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.

Директор департаменту також повідомив, що якщо обласні кошти спрямовуються лише на заклади Житомирщини, то райони та ОТГ можуть передбачити кошти у заклади інших міст. Адже саме в об’єднаних громадах мають визначати напрямки, куди краще відправити дітей на оздоровлення та відпочинок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here