Home Місто На Житомирщині попрощалися із загиблим солдатом 30-ї бригади

На Житомирщині попрощалися із загиблим солдатом 30-ї бригади

157

Сьогодні Новоград-Волинщина поховала ще одного сина – Веремійчука Романа, життя якого забрала війна.

Про це інформують на сайті РДА.

Веремійчук Роман Анатолійович народився 4 листопада 1987 р., в с. Орепи. Служив радіотелефоністом в 30-ій окремій механізованій бригаді, мав звання солдата.

Обставини загибелі: Зник безвісти 11 серпня 2014 р. під час обстрілу з БМ-21 та танків КП бригади в районі с. Степанівка Донецької області.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Проводили героя в останню путь зі всіма військовими почестями на подвір’ї Будинку офіцерів, панахиду за загиблим провів отець УПЦ КП. Поховали Романа в його рідному селі – Орепах.

Зі словами скорботи до рідних та близьких загиблого звернувся командир військової частини-польова пошта В2731, підполковник Роман Михальчук. Також глибокі співчуття висловили від імені районної державної адміністрації та районної ради голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Володимир Михнюк, від імені районної ради ветеранів – голова організації Петро Петрович Фатенко. Співчуття також висловили волонтер Світлана Кручок, сестра та товариш загиблого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here