Home Місто На Житомирщині працівників прокуратури змушують ремонтувати приміщення за власні гроші

На Житомирщині працівників прокуратури змушують ремонтувати приміщення за власні гроші

 

Прокурори Житомирської області скаржаться на неадекватні дії керівництва, побори та недостатнє фінансування

Про це йдеться у листі, який отримала редакція Еспресо.TV.

Автори листа пишуть, що це почалося із призначенням у жовтні минулого року Віталія Білоуса першим заступником генпрокурора, а Валерія Шкуро – керівником обласної прокуратури.

«Після призначення Шкуро В.В. і його заступників – Борисенка І Толстореброва розпочався послідовний тиск на міськрайпрокурорів. При відсутності професійного досвіду і бачення роботи, команда розбалансувала управління структурою», – говориться у письмі.

Так до листа доданий список апаратури для IP-телефонії, яку від прокурорів вимагають придбати.

«Крім цього всім надано вказівки за власний кошт робити ремонти у приміщеннях, в тому силі і працівникам апарату. Прокурорів загружають непотрібними задачами – типу порахуйте скільки пам’ятників Леніну скинуто», – зазначають автори листа, представники обласної прокуратури.

За їхніми словами, фінансування на господарські потреби відсутнє, прокурорам в місяць виділяється лише по 40-60 літрів бензину.

«Кожна перевірка чи практична допомога супроводжується даруванням подарунків, поселенням і годуванням всіх перевіряючих протягом всього часу перевірки», – наголошують прокурори.