Home Місто На Житомирщині прикордонники в пункті пропуску виявили чергову автівку з...

На Житомирщині прикордонники в пункті пропуску виявили чергову автівку з невідповідним номером кузова

131

 Черговий автомобіль, номера кузова якого не співпадали із номером у реєстраційному документі виявили вчора ввечері прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону на українсько-білоруському кордоні.

Інцидент трапився в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі». 

Так, під час проходження прикордонного контролю громадянин України подав для оформлення документи на транспортний засіб «Мерседес», 2006 року випуску за кермом якого планував виїхати за межі нашої держави. В ході огляду автівки охоронці кордону виявили невідповідність однієї позицій в номері кузова із номером в свідоцтві про реєстрацію автомобіля.
 
За даним фактом громадянина України притягнуто до відповідальності за порушення ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах». Транспортний засіб передано представниками Національної поліції.
 
Зазначимо, що 8 січня поточного року правоохоронцями Житомирського загону в пункті пропуску «Виступовичі» було виявлено неспівпадіння ідентифікаційного номеру кузова автомобіля «BMW», 2001 року випуску зареєстрованого в Фінляндії, із номером вказаним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here