Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

198

На Житомирщині у лісових масивах Овруцького району, Білокоровицького та Олевського лісових господарств ще є осередки тління, на території Поліського природного заповідника гасять пожежу.

Про це повідомляє Державна служба надзвичайних ситуацій у зведенні за 7 ранку 29 квітня.

Пожежі у лісових масивах Овруцького району локалізовані.

Станом на 7 ранку середи ДСНС надає допомогу працівникам Словечанського лісового господарства у гасінні окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем.

Пожежі у лісових масивах Білокоровицького та Олевського лісових господарств локалізовані. Станом на ранок проводиться гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем.

Близько 15 години там виникло загорання трав’яного настилу, яке розповсюдилось на лісовий масив Поліського природного заповідника, місцями пожежа переходила у верхову.

За допомогою авіації ДСНС вдалося ліквідувати верхову пожежу, продовжуються роботи по локалізації горіння лісової підстилки, пеньків та деревини.

Станом на 7 ранку сили ДСНС допомагають працівникам Перганського лісництва у гасінні окремих осередків пожежі.

До гасіння залучено 201 чоловік та 39 одиниць техніки, в тому числі від ДСНС 61 чоловік особового складу та 14 одиниць техніки, з них 3 літаки АН-32П, якими 28 квітня здійснено 8 скидів – 64 т води.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here