Home Місто На Житомирщині продовжують продавати алкоголь і сигарети дітям: за місяць виявили 70...

На Житомирщині продовжують продавати алкоголь і сигарети дітям: за місяць виявили 70 порушень у торгівлі

153

Серед цих порушень – три  випадки продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, за які підприємці поплатилися ліцензіями та штрафом 6800 гривень кожний.

Про це повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

Загалом протягом червня – жовтня 2013 року відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів проведено 48 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких результативних – 47, йдеться у повідомленні.

По 38 суб’єктах господарювання направлено матеріали перевірок на ОДПІ області для застосування фінансових санкцій. Очікувана сума фінансових санкцій становить 264,5 тис. гривень.

До бюджету за червень – жовтень 2013 року забезпечено надходження в сумі  66,7 тис. гривень.

Основними порушеннями при здійсненні роздрібної торгівлі є  роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими або вищими встановлених мінімальних  роздрібних цін; роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензій; зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка; відсутність накладних на алкогольні напої та тютюнові вироби.

Як повідомляє прес-служба Міндоходів, за 9 місяців поточного року в Україні викрито 215 фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники втратили 527 ліцензій на право роздрібного продажу цією підакцизною продукцією. Крім того, за байдужість до здоров’я підлітків підприємцям також доведеться сплатити майже 1,5 млн. грн. штрафних санкцій.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here