Home Місто На Житомирщині провели аудити доступності людей з інвалідністю до соціальних об’єктів

На Житомирщині провели аудити доступності людей з інвалідністю до соціальних об’єктів

120

 За 10 років обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» у співпраці з департаментом праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА провели 25 аудитів доступності людей з інвалідністю до соціальних об’єктів та інженерно-транспортної інфраструктури.

 
Про це повідомляє голова організації Неля Ковалюк.
 
«31 жовтня у смт Народичі ми провели останній, 25-й виїзний аудит доступності. Під час таких аудитів ми оглядали та практично тестували об’єкти на предмет доступності їх для людей з інвалідністю. Потім надавали інформацію власникам і керівництву районів про найбільш поширені помилки при формуванні вільного доступу до об’єкті соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Сподіваємося, що наступні виїзні засідання зможемо проводити, перевіривши, що зроблено, як були враховані наші рекомендації щодо створення вільного доступу за десять років у містечках і містах Житомирщини», – розповідає Неля Ковалюк.
 
Під час засідання у Народичах начальники управлінь праці Олевської, Овруцької, Народицької РДА розповіли про роботу, яку проводять районні адміністрації в питаннях створення безперешкодного доступу до соцоб’єктів.
 
Всі двадцять п’ять аудитів доступності були проведені в рамках реалізації  обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here