Головна Місто На Житомирщині пройде фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом»

На Житомирщині пройде фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом»

134
0

14-15 червня 2014 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбудеться Перший міжнародний фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом». Протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунатимуть твори великого композитора у виконанні солістів Національної філармонії України та спеціально запрошених закордонних виконавців.

Формат фестивалю передбачає, що основна музична програма, що триватиме понад 6 год., виконуватиметься на імпровізованій сцені, розташованій просто неба на Острові кохання. Відвідувачі концерту зможуть вподобати одну із лавок ландшафтного парку чи зручно розміститись на килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени. Окрім цього музикою великого композитора можна буде насолоджуватися і в стінах самого замку, зокрема в концертній залі для камерної музики, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам. Концерти в ній проводяться без використання жодних підсилюючих пристроїв, і музика, яка тут лине, вражає кожного своєю повнотою, силою та щирістю. Два дні туристична перлина України буде цілком оповита музикою, яку творив один з найвеличніших композиторів за всю історію людства.  Організатори заходу прагнуть донести, що класична музика у XXI ст. може знаходити своїх поціновувачів і за межами стін концертних залів філармоній та опери.  

До речі, європейці за останні роки уже звикли слухати класичну музику не в камерних залах, а просто неба. Так, Міжнародний фестиваль «Шопен і його Європа», який щороку проходить у Варшаві, збирає декілька сотень прихильників творчості композитора з усього світу.  Захід став об’єктом європейського культурного туризму. Польські і європейські туристичні фірми охоче включають його у програму своїх турів по Центральній Європі.

Організатори фестивалю в Україні подбали, щоб кожен гість насолодився подією справді європейського класу, яка залишить приємні спогади на весь рік. Фестиваль, що проходитиме в Україні вперше, не обмежиться лише музичною програмою. Для усіх гостей свята уже підготували спеціальні екскурсії по унікальному у своєму роді Музею української домашньої ікони. А відвідавши майстер-клас із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII ст., можна буде уявити себе на місці середньовічного монаха, що виготовляє папір для потреб Києво-Печерської Лаври. Адже Замок стоїть на місці першої в Центральній Україні Папірні. Сьогодні тут не тільки відновили технології виробництва, але й віднайшли старовинні рецепти підготовки та виготовлення сировини (здавна саме радомишльський папір славився своєю довговічністю та міцністю). Тому власноручно виготовивши свій аркуш паперу та нанісши на нього текст, можете бути переконаним, що його прочитають і ваші правнуки. Урізноманітнити свій відпочинок можна буде грою в крикет, катанням на човнах (весь замок оточений водою, а на території парку є два водоспади) та стрільбою із арбалету. Не забули організатори і про найменших відвідувачів – спеціально для них на одному із численних островів буде облаштована дитяча зона із аніматорами та іграми.

Свою участь у фестивалі уже підтвердили Піотр Шиховський – лауреат міжнародних конкурсів піаністів, що виступає з концертами у найпрестижніших залах Європи і світу (у 2010 році виступав із Хосе Карерасом перед 10 тисячною аудиторією у Торуні); Інеса Порошина -солістка Національної філармонії України; Лариса Деордієва – лауреат всеукраїнського конкурсу піаністів ім..Лисенко, солістка Національної філармонії України.

Фестиваль відбуватиметься за підтримки: Посольства Республіки Польща в Україні, Польського Інституту в м.Києві, компаній: «YAMAHA», «ОБОЛОНЬ»

Інформаційнна підтримка: The Kiev Times, VGORODE.UA, Комсомольськая правда в Украине, Радіо Свобода

Кількість квитків обмежена.

Детальніше про фестиваль можна довідатися на http://chopin.radozamok.com.ua/


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here