Головна Місто На Житомирщині ремонтують дитячі заклади та інженерні комунікації

На Житомирщині ремонтують дитячі заклади та інженерні комунікації

25
0

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області у жовтні 2017 року видано 7 дозволів на початок виконання будівельних робіт.

Зокрема, розпочато реконструкцію двох навчально-виховних закладів. У Малині на замовлення міської ради будуть осучаснені приміщення дитячого садку №1 на вул. Бакланова, 9. А у Попільнянському районі в смт Корнин на замовлення селищної ради буде здійснено термомодернізацію НВК «Загальноосвітня школа І ступеню – гімназія», що знаходиться в пров.Студенський, 5.

Крім того, в регіоні проводиться активна робота з оновлення інженерних комунікацій та систем з очищення питної води.

Так, у смт Ружин починається реконструкція каналізаційно-насосних станцій № 4 та 5 по вул. О. Бурди, 33 і 35, 39 з підключенням до колодязя КГН-3, а також – позамайданчикових мереж господарсько-побутової каналізації по вул. Київська, 5 та вул. О. Бурди, 20, 33 і 35, 39. Замовником зазначених робіт є Ружинська селищна рада.

Тим часом, у в смт Черняхів на замовлення селищної ради буде оновлено каналізаційну систему по вул. Шевченка. А у м. Баранівка на замовлення КП «Баранівка міськводоканал» буде здійснено модернізацію станції знезалізнення по вул. Старченка 2-а.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here