Home Місто На Житомирщині розгулявся грип: захворюваність зросла на 30% у порівнянні з минулим...

На Житомирщині розгулявся грип: захворюваність зросла на 30% у порівнянні з минулим тижнем

123

Протягом 41 тижня поточного року захворюваність на грип та ГРВІ серед жителів Житомирщини зросла на 30% порівняно з попереднім тижнем.

Про це повідомляє УНН з посиланням на обласну СЕС.

Загалом протягом тижня всього захворіло на грип та ГРВІ 4 тис.795 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 37,6 при епідемічному порозі 38,6.

"У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 30 %. Серед захворілих 70 % становлять діти до 18 років", – зазначили у СЕС.

Нагадаємо, за даними ВООЗ, вакцинація визнана найкращим методом захисту від грипу. Щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here