Home Місто На Житомирщині СБУшники хвалилися навиками зривати терористичні операції

На Житомирщині СБУшники хвалилися навиками зривати терористичні операції

112

Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області  25 жовтня проведено планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання на базі однієї з військових частин, дислокованих у Житомирському районі.

У заходах взяли участь керівники і представники регіональних управлінь СБ України, МВС України, Збройних сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Внутрішніх військ МВС України, прикордонної та пенітенціарної служб, органів місцевої влади й управління, інших установ та організацій регіону.

Мета тренування – перевірка та вдосконалення ступеня готовності підрозділів усіх регіональних відомств, залучених до державної антитерористичної системи, для оперативного та адекватного реагування на можливі терористичні акти і злочини терористичної спрямованості.

Учасники навчань ретельно відпрацювали кожен етап можливої ситуації, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам, вдосконалили навички спільних дій у протидії ймовірній терористичній загрозі на військовому об’єкті.

У ході навчання продемонстровано належний стан міжвідомчої взаємодії підрозділів територіальних структур, що задіюються Координаційною групою АТЦ при Управлінні згідно з розробленими заходами реагування на терористичні прояви. Члени Координаційної групи та її штабу набули додаткового досвіду в управлінні підпорядкованими силами і засобами на кожному етапі антитерористичної операції, – йдеться у повідомленні прес-групи УСБ Україн в Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here