Home Місто На Житомирщині селяни скаржаться на фермера: його вівці занедбані – голодують...

На Житомирщині селяни скаржаться на фермера: його вівці занедбані – голодують і вмирають від спраги. ВІДЕО

113

 На Житомирщині у селі Великий Луг місцеві жителі заявляють, що  від недогляду потерпають півтисячі овець: власник нібито не годує і не поїть їх три дні. Про це йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Люди кажуть, що уже втомилися чути жалібні звуки від овець. Вони розповідають, що знаходять мертвих тварин і на полі, і в лісі та бояться, що від хворих заразиться і їхня худоба. 

Вівці в селі з’явилися навесні: турецький інвестор орендував для них закинуту ферму. Спочатку утримував тут три сотні голів, згодом привіз іще півтисячі.

Представник Держпродспоживслужби Олександр Лігута розповів журналістам, що власник отримав право на експорт 1200 голів овець романівської  породи до Туреччини: він скуповує їх по всій Україні, а в селі тримає 21 день на карантині. Також він вже платив штраф, бо не мав належних документів. 

Віктор Байда, голова Пулинської райдержадміністрації зазначає, що його дивує, що власник ферми скуповує худобу та продає її без належних документів.

Власник Алекс Старшов тим часом звинуватив селян в тому, що вони не дають місця для випасу, а всі його вівці насправді зареєстровані. Хворим тваринам він нібито дає ліки.

Поліція наразі перевіряє, чи не підпадають дії власника під статтю про жорстоке поводження з тваринами.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here